Digital Marketing

Szukamy osoby, która ma pasję do marketingu i chce wykorzystać swój potencjał, aby pomagać innym firmom osiągać sukcesy. W Imbirze wierzymy, że marketing digital to klucz do sukcesu w biznesie. Dlatego poszukujemy osoby, która podziela nasze przekonania i ma doświadczenie w tworzeniu angażujących i skutecznych kampanii.

Opis Stanowiska

4000 - 4500
zł netto
4-dniowy tydzień pracy
Gdynia, Centrum
Stacjonarnie
Umowa o pracę / B2B

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w pracy z mediami społecznościowymi (min. 2 lata)
  • Znajomości narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi (np. Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok)
  • Kreatywności i umiejętności pisania angażujących treści
  • Umiejętności analitycznego myślenia i raportowania wyników
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Umiejętności tworzenia i zarządzania kampaniami reklamowymi Google Ads oraz Meta Ads
  • Umiejętności pracy samodzielnej

Twoje zadania będą obejmować:

  • Planowanie i realizację strategii komunikacji w mediach społecznościowych
  • Tworzenie i moderowanie treści na kanałach social media
  • Tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi Google Ads oraz Meta Ads
  • Analiza danych i raportowanie wyników

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy ustalony indywidualnie
  • 4-dniowy tydzień pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zapewniamy wyposażone stanowisko pracy

Chcesz z nami pracować?

Jeśli jesteś osobą, która:

  • Chce pracować w nowoczesnej i rozwijającej się firmie
  • Ma doświadczenie w digital marketingu
  • Jest kreatywna i pomysłowa
  • Chce się rozwijać zawodowo

Nie zastanawiaj się, wyślij nam swoje CV.

W CV prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)."